İdeapol Logo
Biz Farklıyız

Deneyim ve Uzmanlık

Her geçen yıl tecrübesini daha da katlayan, ulusal ve uluslararası bir çok markaya hizmet verip stratejileri doğrultusunda hedefine ulaştıran İdeapol Dijital Medya Ajansı’nın yaptığı tüm çalışmalar ve danışmanlıklar geçmişten gelen başarıların, deneyimlerin ve inovatif düşüncenin bir sonucudur.

Çözüm Ortaklığı

İdeapol, bir projeyi tüm özellikleri ile değerlendiren bir proje yöneticisi ve iş partneridir.
İdeapol sizin için takımlar kurar. Birden fazla zihni ve uzmanı iş ortağımızın projesi için bir arada çalıştırır. Böylece İdeapol ile çalıştığınızda deneyimli ve uzman bir ekiple iş birliği yapmış olursunuz.

Stratejik Düşünce

İdeapol’ün amacı; grafik tasarım, web sitesi veya tanıtım filmi yapmanın çok ötesinde dijital dünyada yapılan işlerin, uzmanlar tarafından belirlenen strateji ve yol haritası doğrultusunda hedeflerinize ulaşmasını sağlamak, markanıza değer katmak ve bütüncül çözümler sunmaktır.

Yatırımın Geri Dönüşü

İdeapol, çözüm ortakları ile hayata geçirdiği dijital çalışmalara yatırımın geri dönüşümü kavramını adapte etmekte ve projelerinde stratejik düşünceye ağırlık vermektedir. Bu sayede çözüm ortaklığı yapılan firmalara “değer” katmakta, “hedefe” ulaşmalarını sağlamaktadır.

HAKKIMIZDA

30 kişilik ve her geçen gün büyüyen uzman ekibimizle, Firmanızın ihtiyacı olan danışmanlık hizmetleri ve dijital hizmetler için özel çözümler sunan tam kapsamlı bir fikir ajansıyız.

İşletme ve klinik prosedürleri ve protokolleri, yazılım ve eğitim destekleri, sağlık turizmi danışmanlığı, turizm teşvikleri, Ticaret Bakanlığı hibeleri konusunda partnerlerimiz bulunmaktadır.

Kurulduğumuz günden bu yana İdeapol Dijital Medya Ajansı olarak bugüne kadar birçok kamu kurumu, özel kuruluşlar, tıp merkezleri, özel klinikler ile çözüm ortaklığı yaptık.

Çözüm ortaklarımız ile hayata geçirdiğimiz dijital çalışmalara yatırımın geri dönüşümü kavramını adapte ediyor ve projelerimizde stratejik düşünceye ağırlık veriyoruz. Bu sayede çalıştığımız firmalara “değer” katıyoruz.

Bizim için çalıştığımız her yeni marka, bir yeni serüvendir. Siz de bu serüvene ortak olabilirsiniz.

Gelecekte görüşmek üzere…