Close
Type at least 1 character to search
Back to top

SERVICES

Dijital Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmetimizde sadece sosyal medya yönetimi veya sponsorlu reklam yönetimi yapmıyoruz. Markanızı bir bütün olarak ele alıyor, grafik tasarım, video kurgu veya içerik üretiminin dışında işinizi geliştiriyoruz. Sürekli geri bildirim ile desteklediğimiz optimizasyon ağımız sayesinde dijital verileri sizin verilerinizle eşleştiriyor, hedeflerinize ulaşmanıza destek oluyoruz.

Farklı reklam tekniklerimiz ve “yatırımın geri dönüşümü takip sistemi” sayesinde pazarlama & markalama bütçenizin verimli olarak kullanılmasını ve işinize geri dönüşümünü sağlıyoruz.

Her ürünün, hizmetin veya markanın fiziksel ve kimyasal özellikleri yanında markasıyla yansıttığı bazı duygusal ya da psikolojik özellikleri vardır. Bu özellikler bir kimliği yansıtarak tüketicinin zihninde bir imaj oluşturur. Bu imajın rakiplere göre tüketici zihnindeki pozisyonuna markanın konumu, bunun için yürütülen çabalara da markanın konumlandırılması denir.

Bizler Ideapol olarak markanızı bir isim olmanın ötesinde bir kimlik, bir imaj ve konumlandırmaya hizmet eden bir kavram olarak görüyoruz.

Kurumsal kimlik olarak nitelendirilen kavram aslında adından da rahatlıkla anlaşılacağı gibi bir firmanın, kurumun, vakfın ya da bu tip başka oluşumların hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden kavram, yani şirketin kimliğidir.

Kurumsal kimlik, bir firmanın her alanda kendini temsil etmesi anlamına gelir. Bir nevi kurumun imzasıdır. Markanız için oluşturduğumuz, iyi tasarlanmış kurumsal kimlikler ile hedef kitlenizin akıllarında yer etmeyi ve prestij kazandırmayı hedefliyoruz.

Ideapol olarak; Türk Yıldızları, Türk Kızılayı, TEDAŞ, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, TRT Yüzde Yüz Oto, Antalya Altın Portakal Film Festivali, Antalya Piyano Festivali, Antalya Expo Center gibi bir çok ulusal markaya prodüksiyon hizmeti verdik. Drone çekimlerinden, tanıtım filmlerine, sanatsal klip çekimlerinden video içeriklere kadar tüm prodüksiyon alanlarında hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Web sitesi bir kurumun dijital kartvizitidir. Günümüz şartlarında kurumsal bir temsil halinden bir pazar yeri bir mağaza haline gelmiştir. Modern tasarımlar ve gelişmiş teknik özellikleriyle iş dünyasındaki profesyonelliğinizi dijital dünyaya entegre edecek, hedef kitleniz ile markanız arasında sağlam bir köprü inşa edeceğiz.

Gelişen teknolojiyle küçüle küçüle elimizde veya cebimizde taşınabilen hale gelen bu akıllı cihazlarda kullandığımız mobil uygulamalar markanızın, verdiğiniz hizmetlerin veya sattığınız ürünlerin daha kolay ulaşılabilir ve güvenilir olmasında en etkili silahlardan biridir.