Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Tykhe “Tarihi Deneyimle” (en)

Tykhe’nin cazibesini hissetmeye hazır mısınız?

Neyi Başardık?

Hedef kitlede yeni açılan restaurantımızı; Side’nin kalbinde yıllardır oradaymış ama bu kaliteden bihaber kalmışız algısını yarattık.

Tykhe’nin Hikayesi

Adını bolluk ve bereket Tanrıçası Tykhe’den alan restaurant; Tanrıçanın ruhunu hissettirecek, tarihin kalıntılarını her bir köşede sonsuz şansla sunuyor. Bir restaurant olmaktan çok daha fazlasını, sanatçıların gösterilerine tanık olabileceğiniz bir dünya ile her bir noktada ve kulağımıza işleyen her bir notada Tykhe’yi gözler önüne seriyor. Diyarlara seslenen, bu topraklarda eşi benzeri olmayan bir yer.

Tykhe’nin Hedefi

Açıldığı ilk yılda en düşük ücretle, en yüksek etkileşim sağlayarak, hedef kitle ile süreklilik oluşturacak bir buluşma yaratmak.

Nasıl Başardık?

Bir işi nasıl başarırız dediğimiz noktada işi her zaman stratejiye bırakırız.

Bu hikayenin kahramanı “sen” olabileceğin bir dünya yarattık yıldızlara kıyısı olan yerde. Destansı bir öyküyle anlatılan bu hikaye; tutkuyu hissetmeyi, sanatçıların sırlarını tatmayı, senfoninin içindeki notaları dinlemeyi ve macerayı keşfetmeyi öğretiyor en değerlilerine. Zarafet, haz, ritim, şans… Tyhke’nin bereketli ellerinde bezenmiş anlar yaşatan bir hikaye oluşturduk stratejimizde.

“Taste The Myth”

Tykhe’nin özenle hazırladığı yemekler, yazılan hikayenin ruhundan geçiyor. Taste the myht…  Misafirlerine seslenirken farklı anlamlar yüklenen bu kelimelerle gecenin en güzel anına çağırıyor. “Myht” ve “Meat” okunuşta aynı, öz de farklı söylemlere sahip oldukları için hem Tykhe’nin krallığına hem de bu krallığın mutfağındaki tatlara çağrışım yapıyor.

Kreatifi “Görsel Ziyafet”

Tanrıçanın yeryüzüne yansıması olarak adlandırdığımız Tykhe Restaurant hedef kitlesine muazzam kalitede ve özel paylaşımlar sunmalıydı. Buna yönelik hazırlanan her paylaşım sade ve belirlediğimiz duygusal ritimlere hitap etti.

Neler Kullandık?

  • Fotoğraf Reklamları
  • Video Reklamları
  • Özel Hedef Kitle Reklamları
  • Instagram Özel Reklamları
  • Facebook Pikseli
Date