Close
Type at least 1 character to search
Back to top

TÜSİAD “Aynı Kaynak” (en)

TÜSİAD için hazırladığımız sosyal sorumluluk projesiyle kurum bilinirliğinde %87 , etkileşim alanında ise %92 gelişim sağladık.

1971 yılında kurulan TÜSİAD, Türkiye’nin önde gelen girişimcilerinin ve iş dünyası yöneticilerinin oluşturduğu gönüllü bir iş dünyası kuruluşudur.TÜSİAD, üyelerinin temsil ettiği kuruluşlar itibariyle Türkiye ekonomisinde üretim, katma değer, kayıtlı istihdam ve dış ticaret gibi alanlarda önemli temsil yeteneğine sahiptir. Çalışmaları ile rekabetçi piyasa ekonomisi, sürdürülebilir kalkınma ve katılımcı demokrasi anlayışının benimsendiği bir toplumsal düzenin oluşmasına katkı sağlamayı amaçlar. TÜSİAD, Avrupa özel sektörünün temsilcisi olarak kabul edilen şemsiye örgüt Avrupa İş Dünyası Konfederasyonu’nun (BusinessEurope) 1987 yılından bu yana üyesidir.

Hedefi

Kurum bilinirliğini ve etkileşim ağına girmek .

Çözümü

TÜSİAD kişilerle etkileşim ağı oluşturmak ve kurum bilinirliğini arttırmak için bizlerle iletişime geçti. Neredeyse bütün ajansların onlara aktaracağı cümlelerden farklı olarak insanların harekete geçmesi ve etkileşimde bulunması için bir sosyal sorumluluk projesini çeşitli mecralarda kullanarak istediklerini onlara verebileceğimiz söyledik. Projeye başladığımızda sıradanlıktan çıkıp insanlara daha farklı yaklaşmamız gerektiğini biliyorduk. Yapacağımız tasarımlarda sanat yönetmenlerimiz insanların uzun süre tasarımlarda takılı kalmasını ve düşünmesini istediler. İçerik editörlerimiz ise kişilerin farklılıklarının aslında aynı kökten uzadığını ve hiçbir zaman tam olarak ayrılamadıklarını hep birlikte daha güçlü olduklarını belirten düşüncelerini sundular. Doğru dijital medya organlarını ve dergi reklamlarını seçtik. Hedef kitlemiz ve stratejilerimizin mükemmelliği ile kurumumuzda %87 bilinirlik artışı , %92 etkileşim artışı ve kampanya bütçesi optimizasyonu ile TÜSİAD aramalarında %74’lük artış sağladık.

Kullanılan Ürünler

  • Facebook
  • Instagram
  • Google
  • Tripadvisor
  • Ulusal aylık dergiler
Date